• Polskie wróżki w Niemczech - zadzwoń z Niemiec do wróżki

    Zadzwoń już dziś z terenu całych Niemiec do wróżki w Polsce. Tylko 0,99 euro za minutę połączenia. Pierwsza minuta rozmowy jest gratis!

  • Wróżka Arwena - zadzwoń z Bergheim do Polski za 0,99 euro/min.

    wróżka semiramida
    • Jasnowidzenie
    • Channeling anielski
    • Uzdrawianie duchowe

    Wróżka Arwena to ooba o ogromnym doświadczeniu życiowym, wielkiej sile mentalnej i nadnaturalnych zdolnościach, które odziedziczyła po matce. Pomaga w odnalezieniu zaginionych przedmiotów, zwierząt domowych, a nawet osób. Jej specjalizacją jest uzdrawianie duchowe na odległość. Potrafi bardzo dokładnie odczytać stan emocjonalny, fizyczny i psychiczny swoich rozmówców. Uwalnia od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na stan psychosomatyczny.

    Zadzwoń z Niemiec do Polski

    0 900 310 24 66 (0,99 eur/min)
    i podaj nr wewnętrzny
    303

  • Wróżka Semiramida - zadzwoń z Bergheim do Polski za 0,99 euro/min.

    wróżka semiramida
    • Jasnowidzenie
    • Karty egipskie

    Swoje nadnaturalne zdolności Seramida odkryła jako młoda dziewczyna, kiedy w spontaniczny sposób bardzo trafnie przepowiedziała przyszłość rodzinie i kilku znajomym. Jej zdolności rozwinęły się za sprawą wyjazdu do Egiptu, gdzie nawiązała kontakt ze swoimi opiekunkami duchowymi będącymi w poprzednich wcieleniach jej towarzyszkami zabaw w pałacu faraonów. Zafascynowana starożytnością przyjęła imię Semiramida, należące do legendarnej królowej Asyrii, córki bogini Derketo, za której panowania zbudowano w Babilonie słynne "wiszące ogrody" uznawane za jeden z siedmiu cudów świata.

    Zadzwoń z Niemiec do Polski

    0 900 310 24 66 (0,99 eur/min)
    i podaj nr wewnętrzny
    302

  • Wróżka Gaja - zadzwoń z Bergheim do Polski za 0,99 euro/min.

    wróżka semiramida
    • Tarot
    • Wyrocznia sabiańska

    Wróżka Gaja to jedna z najzdolniejszych wróżek młodego pokolenia. Jej specjalnością jest docieranie do głębokich pokładów duszy, za sprawą interpretacji symboli zawartych na kartach tarota oraz archetypowych sytuacji przedstawionych w wyroczni sabiańskiej. Za ich sprawą jej wróżby mają bardzo wysoką sprawdzalność, według opinii jej klientek sprawdza się 9 z 10 wróżb. Wróżka Gaja potrafi również ostrzec przed obraniem złe drogi, każde zdarzenie w życiu Człowieka odpowiednio zinterpretowane może stać się dla niego wspaniałą lekcją, dzięki której nie zagubi się na własnej ścieżce losu. Wróżka Gaja potrafi ukazać świetlistą stronę życia i odnaleźć ścieżkę rozwoju prowadzącą do szczęścia.

    Zadzwoń z Niemiec do Polski

    0 900 310 24 66 (0,99 eur/min)
    i podaj nr wewnętrzny
    304

  • Wróżka Karo - zadzwoń z Bergheim do Polski za 0,99 euro/min.

    • Numerologia
    • Runy

    Witam serdecznie

    Jestem wróżką z dużym doświadczeniem. Posługuję się głównie runami oraz numerologią. Te dwie dziedziny ezoteryki potrafią powiedzieć o człowieku wszystko - zarówno jeśli chodzi o przyszłość, jak i powody błędów popełnianych w przeszłości. Aby jednak odczytać te informacje trzeba urodzić się z darem, niestety nie można się tego nauczyć! Ja jako wróżka wielopokoleniową urodziłam się z odpowiednimi predyspozycjami.

    Wróżę na każdą dziedzinę życia między innymi: uczucie, zdrowie, praca, finanse itd.

    Ostrzegam jednak, iż jeśli pragniesz usłyszeć same dobre wiadomości to nie jestem własciwą osobą. Jeśli jednak jesteś otwarty aby zmierzyć się z tym co ma nadejść to zapraszam. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i razem znajdziemy to najlepsze dla Ciebie:)

    Zadzwoń z Niemiec do Polski

    0 900 310 24 66 (0,99 eur/min)
    i podaj nr wewnętrzny
    305

  • Wróżka Marta - zadzwoń z Bergheim do Polski za 0,99 euro/min.

    • Tarot
    • Karty: cygańskie, przeznaczenia, Lenormand

    Mam na imię Marta. Ezoterykę uważam za swoją pasję i powołanie. W wieku jedenastu lat podpatrzyłam jak moja babcia wróżyła znajomej z kart klasycznych. To wydarzenie zmieniło moje życie i skierowało w niezwykły świat ezoteryki. Przez wiele lat zgłębiałam tematykę wróżbiarstwa, aż okazało się, że moje wróżby spełniaja się niezwykle często. Najpierw wróżyłam tylko znajomym, z czasem polecali mnie kolejnym i wróżenie stało się moim sposobem na życie.

    Według opinii moich klientów jestem osobą bardzo empatyczną, potrafiącą przeniknąć ich problemy i bolączki aby potem znaleźć rozwiązanie problemu.

    Udzielam odpowiedzi w zakresie: miłość, rodzina, związek, zdrowie, biznes, finanse, przeznaczenie.

    Twój los jest w Twoich rękach. Pozwól sobie pomóc.

    Zadzwoń z Niemiec do Polski

    0 900 310 24 66 (0,99 eur/min)
    i podaj nr wewnętrzny
    306